GRUPA PRODUCENTÓW ROZSAD KRASOŃ


Piaski 32a 

97-371 Wola Krzysztoporska

Tel. (+48) 44 732 55 55
tel. (+48) 44 732-59-95
NIP: PL7712875112
REGON: 101324546


biuro@krason.com.pl

Święta 1A

77-400 Złotów

Tel. (+48) 67 263 34 11






 

Zobacz jak do nas dojechać >>


Bezpośrednie kontakty do poszczególnych działów


Dział Obsługi Klienta:

Złotów:

Pobiedzińska Urszula tel. kom. +48 693-555-712
u.pobiedzinska@krason.com.pl
Tomczak Katarzyna tel. kom. +48 781-800-259
k.tomczak@krason.com.pl

Piaski:

Milczarek Piotr tel. kom. +48 693-151-794
p.milczarek@krason.com.pl
Pisarek Renata tel. kom.+48  691-469-838
r.pisarek@krason.com.pl

Tymanowska Marta tel.kom. +48 697-222-518
m.tymanowska@krason.com.pl




 
 

Przedstawiciele handlowi:

Polska Północna
Krzysztof Kucharski tel. +48 781-555-704
e-mail: k.kucharski@krason.com.pl


Polska Centralna
Martyna Michalak tel. +48 781-555-317
e-mail: m.michalak@krason.com.pl

Polska Południowa
Aleksandra Wronka tel. +48 781-777-743
e-mail: a.wronka@krason.com.pl

 

 

Dział Księgowości

Tel. +48 44 732-55-55 wew.13
 
e-mail: księgowosc@krason.com.pl
 

Dział Produkcji

Kierownik Produkcji Piaski:
Szymański Andrzej tel. kom. +48 697-990-132
e-mail: produkcja@krason.com.pl

Kierowik Produkcji Złotów:

Grzeczka Karol, tel. kom. +48 781-700-257
e-mail: k.grzeczka@krason.com.pl
 

Dział Kadr

Tel. (+48) 44 732 55 55 w.14

e-mail: kadry@krason.com.pl